Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında devraldığımız Kahve Sokağı olarak sektöre adım attığımız günden bugüne markamızı zirveye taşımak için uzun ve zorlu yolları katetmeye çalışıyoruz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizle sektörün öncü firmalarından biri haline gelmemizdeki en önemli nedenlerden olan ilke ve prensiplerimize bağlılığımız; bizi sektörün tercih edilen başlıca firmalarından biri haline getirme yolunda ilerlememize yardımcı oluyor.

Sürekli geliştirdiğimiz alt yapımız ve titizlikle yetiştirdiğimiz insanlar sektöre sadece hizmet vermekle kalmayıp yaptığımız işin kalitesini ve değerini de yükseltmiştir. 10. yılımızı bitirdiğimiz bu günlerde, geçmişte yaşanan sıkıntıları fırsata çevirerek ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuzu ve bunu yaparken kalitemizden, itibarımızdan ve güvenilirliğimizden taviz vermediğimizi çok daha net görebiliyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada misafirlerimizin bize duymuş oldukları güveni ve ticari itibarımızı daha da sağlamlaştırdık. Tecrübeli kadromuzla ve çalışma arkadaşlarımızın üstün başarıları ile Kahve Sektöründe Türkiye’de sayılı firmalardan biri olmayı başardığımıza inanıyoruz. Tercih edilen ve aranılan firma konumuna gelmemizi ise bunun bir kanıtı olarak görüyoruz..

Çok yakın zamanlarda Avrupa’ya ve Dünya’ya açılacağımızı, kadromuzu daha da genişleterek çok daha başarılı projelere imza atacağımızı ümit ediyoruz. Kahve Sokağı markası olarak öncü projeler, öncü ürünler ve konseptler geliştirerek örnek alınan bir marka haline gelmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Amacımız misafir memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak; ürünün kalitesiyle ve lezzetiyle herkesin damak zevkine hitap etmek

VİZYONUMUZ

Hedefimiz her zaman yenilikçi ve sektöre yön veren marka olmak.

MERKEZ BİNAMIZ

Kahve Sokağı olarak merkezimiz İzmir / Karabağlar da toplamda 4 katlı olup 1000 m2'de kurulmuş olup 300 m2 ürün tedariği ve depolama alanına sahiptir. Merkezimiz; Arge araştırmalarının, franchise ve bayi toplantılarının yapıldığı, ürün sunumlarının ve geliştirmelerinin sağlandığı aynı zamanda kendi içerisinde bulunan mutfak ve bar ile beraber ziyaret etmek isteyen tüm misafirlerine kapılarını her zaman açmaktan mutluluk duyar.